4 NIEDZIELA WIELKANOCNA
Krzeszów, dnia 22 kwietnia 2018

Dzisiejsza niedziela – rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele.

We wtorek Koronka do św. Józefa a następnie Msza św. zbiorowa.
W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Łaskawej i na Mszę Św. zbiorową przed Cudowną Ikona Matki Bożej Łaskawej w podanych intencjach, które można składać w zakrystii przed rozpoczęciem Nowenny. Rozpoczęcie nabożeństw o godz. 16.30.

We wtorek  o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę Św. imieninową ks. Jerzego.

W środę o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę Św. imieninową ks. Jarosława. Pamiętajmy również w naszych modlitwach w tym dniu o ks. Biskupie Marku Mendyku z racji dnia Imienin.

W czwartek Msza Św. w Czadrowie o godz. 18.00.

Zbiórka dla lektorów w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej o godz. 17.30, a w czwartek dla ministrantów.

Nasi lektorzy w dniu wczorajszym wywalczyli drugie miejsce w finale rozgrywek diecezjalnych w halową piłkę nożną w Złotoryi. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

W przyszłą niedzielę 29 kwietnia zapraszamy na spotkanie Bractwa Szkaplerza św. Michała Archanioła oraz wszystkie Grupy Modlitewne na godz. 16.30. Spotkanie rozpocznie się Adoracją Najśw. Sakramentu a następnie Msza św. dla wszystkich Grup Modlitewnych oraz dla Żywego Różańca.

Próba scholi dziecięcej odbywać się będzie od tego tygodnia w każdy piątek o godz. 16.00.

W piątek po Mszy wieczornej zapraszamy Radę Parafialną oraz Zelatorów na spotkanie z ks. Proboszczem do Obsługi Pielgrzyma.

1 maja 2018 w naszym sanktuarium odbędzie się pierwsza Pielgrzymka Mężczyzn – szczegóły na plakatach.

Krzeszowskie sanktuarium włącza się w ogólnopolskie obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach tych obchodów dnia 9 czerwca będziemy gościli chór i orkiestrę Zespołu Śląsk, zaś 30 czerwca z koncertem wystąpi u nas Józef Skrzek z „Kantata Maryjną”. Wejściówki na oba koncerty dostępne są już w Obsłudze Pielgrzyma.

 W czerwcu odbędzie się kolejny cykl nauk przedmałżeńskich. Zainteresowane pary więcej informacji znajdą na stronie internetowej www.opactwo.eu lub w Obsłudze Pielgrzyma.

Zachęcamy do kupowania i czytania najnowszej prasy katolickiej. Dzisiaj szczególnie polecamy najnowsze wydanie Tygodnika „Niedziela” i Tygodnika „Gość Niedzielny”.

Wszystkim Parafianom i Pielgrzymom odwiedzającym Krzeszowskie Sanktuarium, życzymy wiele dobra oraz nieustannej opieki Łaskawej Pani.